درود بر شما

خوبان . عزيزان وبزرگواران<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دوباره سلام – سلامي به گرمي آنچه كه توي دلهايتان است . سلامي به زيبائي ابرهاي آسمان و به پاكي و زلالي آب روان

از اينكه لطف خود را هميشه شامل حال من ميكنيد و به اين كلبه كوچك سر ميزنيد . هزاران بار ممنون و تا ابد متشكرم

شايد لازم باشه بگم ( تا شما هستيد . اين خرابه پايدار است )

قبل از هر چيز بايد از دوستان عزيز ي كه تعقييراتي در مديريت يادداشتها و پيامها براي كارآمدي بيشترانجام دادند تشكر كنم – هرچند كه تا مدتي كار با اين برنامه جديد در پرشين بلاك حداقل براي من مشكل است .

خوب – مرحله دوم مسابقه سرزمين روياها به خوبي و خوشي بپايان رسيد و – تعاريف زيادي هم نوشته شد كه همه و همه زيبائيهاي خودشون رو داشتند و همانطوريكه گفته بودم . جدا كردن خوب از خوبان . بسيار مشكل است . دوباره پس از كلي كلنجار رفتن و پرسجو كردن از اهل جواب . به اين نتيجه رسيديم كه :

نفر اول اين دوره :

(( تعريف ايشان از شب :شب تصويري كوچك از بزرگي كسي است كه چهره زيبا و آرام مهتاب را در قالبي از ستاره هاي نوراني نمايان ساخته . تا با ديدنش به زيبائي وجودش پي ببريم ))

خانم

واقعا از شما خواهش ميكنم كمي به نوشته برگزيده بالا توجه كنيد . تعريف از خالق مخلوقات از اين زيباتر ؟

واما موضوع مرحله سوم مسابقه

توجه : حتما در رابطه با اين موضوع مهم كمي بيشتر فكر كنيد و سعي كنيد جواب دلتان را بدون قلم خوردگي بنويسيد . اين مسابقه خيلي مهم است( ضمنا اضافه ميكنم كه موضوع جالب اين هفته را دوست عزيز شازده کوچولو که اينکشون هم اون زير داده ام مطرح کردند که واقعا از ايشان ممنونم و حتما بهش سر بزنيد )

موضوع اين هفته :

اگر به شما يك تيكه ابر بدهند . با آن چكار ميكنيد؟

از تمامي دوستانيكه به اينجا آمده و نظر مينويسند خواهش ميكنم كه به ديگر خوبان اطلاع دهند و اين خونه را خونه خودشان بدونند چون در واقع من صاحب اين خونه نيستم و صاحب اصلي . گلهائي با صفا ئي هستند كه در اينجا زندگي ميكنند و آن گلها شمائيد – باور كنيد و اگر باور نميكني . كمي فكر كنيد

سخن هفته :

به نظر من رابطه دوستي  دوانسان با يكديگر مثل يك خط موازي ميماند كه اين خط موازي در واقع حافظ دارائيهاي خاص آن آدمهاست كه ما آن دارائيها رو شخصيت ميناميم – برخوردهاي اجتماعي دو انسان مثل اين مي ماند كه آنان بر روي ريل قطاربا فاصله اي مشخص باهم در حركت هستند . آنها خيلي راحت مي توانند دستهاي همديگر را با نيت دوستي بگيرند و از گرماي محبت يكديگر استفاده نمايند و يا باهم گپ بزننو گفتگوي بسيار دوستانه و زيبا داشته باشند ولي 2 كار را نبايد انجام دهند:

يكي اينكه از هم دور شوند كه خود نشانه پايان دوستي و به نوعي جدائي ميباشد

دوم اينكه حد فاصل را رعايت نكرده و خط موازي را قطع كرده و به هم برخود نمايند كه در واقع نتيجه آن همان برخورد شخصيتها و بوجود آمدن دوستيهاي آتشين و خارج از كنترول عقل كه سبب بوجود آمدن سوء تفاهم و توقعهاي نا بجاست

از تمامي همراهان ممنون – يا حق يا حق يا حق    

 

 

/ 0 نظر / 16 بازدید