زندگی و جريان

فوق العاده : همين الان متوجه شدم وبلاگ شازده کوچولو به دلايلی به مدت يکی دو روز قابل روئيت نيست . دوستانی که اين عزيزمهربون و خوب و قشنگ رو ميشناسند نگران نباشند .چون خيلی زود مشکل رو برطرف ميکنه .

بله سلام . و سلام

بله زندگی يک جريانه . بيائيم و بازم کمی فکر کنيم  . آيا تا به حال يکی از شما عزيزان هنگاميکه توی دريا در حال قايق سواری بوديد . با موج مرده مواجه شده ايد ؟ موج مرده در واقع موجی است که جريان داره و حرکتش بسيار يکنواخت و آرومه و لی جالب اينجاست که هرچند که خودش در حرکت است ولی حتی يک متر هم شماره عقب و جلو نميبره و فقط حاصلش ايجاد حالت تهوع در انسان است ...

به نظر من زندگی همون موج درياست که خيليها آن را مثل موج مرده ميبينند و درواقع فقط در جريان زندگی هستند . تلاش ميکنند ولی اصلا حرکتی ندارند و نتيجه زندگی برايشان جالب نيست ... عده ای هم آن را مثل امواج خروشان ميبينند که مدام در نتيجه اين امواج به صخره های کوتاه و بلند ميخورند و در حال نابود شدن هستند ... کسانی هم زندگی را مثال آب راکت می دانند که خود سوار بر قايق بدون هيچ حرکتی چشمشان فقط و فقط به ديدن سو سوی چشمک يک فانوس دريائی است ...در نهايت هستند انسانهائيکه زندگی را به مثل امواج جاری و روان ميبينند .امواجی که فقط و فقط به ساحل ميرسند و هرچه را که سوار بر  خود داشته باشند به مقصد ميرسانند . نه خروشانند . نه راکت . نه مرده ... فقط ( جاری )

دوستان خوب و قشنگ من . ايده ای به نظرم رسيده بود که در مطلب قبلی به آن اشاره ای کوچک کردم تا شايد حرکتی بزرگ ببينم . قبل از هرچيز و اول از همه بايد از دوستان خوبی که  حتی با يک اشاره کوچک به سايرين اعلام کردند تا دست هم را بگيرند واقعا ممنونم و بعد از اين کلام ضمن اين که  يکمی عصبانی هستم به خاطر تلاش و زحمت ساير دوستان هم باز ممنونم بلاخره نتيجه نوشته های من تحميل نظر نبود بلکه خواست نظر بود که خوب........... سپاسگذارم و بايد بگم چنانچه دوستی و يا رهگذری آمد و خواست نظرش را راجب به موضوع پيش بده من خيلی خوشحال ميشوم .

سخن هفته : من امروز يک چيز جديد ياد گرفتم و فهميدم ميشه که يک نفر در مسنجر با ۳ يا چهار ای دی  از خودش وارد شده و ديگران را .مثلا محض تفريح واصطلاحا سر کار بگذاره ( البته حرفم سنبليک است و ميدونم اين موضوع قديمی شده ) فهميدم که اينجا هم ميشه دروغ گفت اون هم دروغهای گنده . و فهميدم که ميشه خيلی کارها کرد با اين فکر که : بابا کسی که متوجه نميشه !! که يکدفعه ياد بيست و چند سال پيش افتادم که برا اولين بار  ياد گرفته بودم دروغ بگم . . ياد گرفته بودم کلک بزنم ... خوب چکار ميشه کرد بلاخره خود ما سازنده اين وسايل و امکانات هستيم ...و چقدر بد و ناراحت کنند است آن زمانيکه متوجه ميشويم با اين نوع به ظاهر شوخيها ديگه هيچ اطمينانی حاصل نميشه و هميشه بايد نماز شک دار بخوانيم . ولی اينو ميدونم که همه ميتوانند اسلحه بکشند و يا تير اندازی کنند ولی مهم اين است که خيليها اين کار را نميکنند .

حتما به وبلاگ دوست گلم امير براندو  سر بزنيد . دل بزرگی داره و حتما دوستش ميداريد و شازده کوچولو که تازه آپديت کرده و بسيار از دل نوشته و خيلی خيلی زيبا سر بزنيد و ساير دوستان خوبم که لينکشون اون پائين است مثل ليدا و بهار شادی که به روز شدند و بقيه عزيزانم .

/ 0 نظر / 15 بازدید