باز هم حرف دل و از ته دل

سلام بر يلدا ...امشب بايد متفاوت بود . يايد يکی شد ... قرار گذاشتيم ساعت ۱ صبح همگی تفال به ديوان حضرت حافظ بيندازيم ... ساعت ۱۲ شب هم همگی به هندونه هامون گاز بزنيم 03.gif... شادترين شب را برايتان آرزو ميکنم و اين شعر هم هديه به همه شما :

  خواستم که خوب و عاری از هر بدی باشم

                                                 عهـدی ببنــدم و بعــد با خـود رفيق باشـم

  گفتم اگـر شوم من آن يار خوب . آن وقـت

                                               باهرکه درجهان است يک دوست خوب باشم

 چنــد نکتـه را نوشتـه . بر روی دل نهـادم

                                                مهر و محبت و عشق . محکم چو کوه باشم

چندی گذشت و بر من شد آشکار اين رمز

                                                اين نيست راه رفتن .آن ره که خويش باشم

                                     راه درست اين است :

                        ((کاری کنم که از بد . فردی بدتر نباشم ))

                                             گل بی خار

ببينم تا حالا ستاره ها رو در روز ديديد ؟ هيچ ميدونيد که نقطه مقابل آسمان در زير خط افق دريا است ؟ پس اگه دوست داريد تا دو روز ديگه اينجا رو کليک کنيد تا ستاره ها رو ببينيد.

داشتم فکر ميکردم ( مثل هميشه ) خودم عقيده دارم که موفق ترين آدمها . مشوق ترين آدمها رو داشتند ... بيائيم و اشتباه فرض نکنيم چون خود خودمون هم ميتوانيم مشوقی بزرگ برای افکار و يا حتی دلمون باشيم !

بيائيم و يک حساب دو دو تا بکنيم : هنر يعنی چی ؟ خوب يعنی خلق هر چيزی حتی خلق سلام ... ببينم مگه خدای خوبمان آن زمانيکه ما رو خلق کرد . مسئوليتش را نپذيرفت ؟ پس چرا بعضيها اصلا به مسئوليت سلامی که ميدهند واقف نيستند ؟

من ميگم بهترين راه برای اينکه ديگران را بشناسيم اين است که اول خودمان را بشناسيم . آن وقته که متوجه ميشويم که چقدر برای خودمان عزيز هستيم . از کسی ياد گرفتم که ديگران آنگونه با ما برخورد ميکنند که دوست داشته باشيم با ما بر خورد شود . . . پس بايد خود را دوست داشته باشيم تا از دوستی و محبت ديگران نسبت به خودمان بهرمند بشويم ... حتما امتحان کنيد و ايمان دارم پشيمون نميشويد.

خيليها اعتقاد دارند که  وجود انسان خوب فقط يک قصه است . من واقعا به اين جمله معتقدم ( البته با ديدی ديگر) چون وقتی که يک آدم خوب پيدا ميکنيد ايمان می آوريد که واقعا اين آدم خوب . خودش يک قصه است . يک قصه خواستنی . قصه ای حقيقی که به ما دوستی . دوست داشتن . خوب بودن . خواستن . توانستن و خيلی چيزها را می آموزه  .....

سخن هفته : کاری نکنيم که تاريخ مصرف داشته باشيم !

راستی سلام و سلام و هزار تا سلاو و ممنون از اينکه اين همه محبت داريد و ميخوانيد ... و ختم کلام و يا حق

/ 0 نظر / 15 بازدید